درباره ما

سمعک مهر آذین ( اهواز ) با سابقه درخشان و تجویز بهترین سمعک ها از معتبرترین برندهای موجود در دنیا و کشور آماده خدمت رسانی به بیماران عزیز در سراسر کشور می باشد، پشتیبانی این مرکز محدود به مراجعات حضوری نبوده و از طریق  تماس تلفنی و شبکه اجتماعی و دریافت شرح حال بیمار و تصاویر مربوطه امکان طراحی و ارسال پستی سمعک به کلیه نقاط کشور می باشد که در شهرستان اهواز از طریق ارسال بوسیله پیک نیز مقدور می باشد .

این مرکز برای اولین بار با در نظر گرفتن شرایط مالی بیماران طبقه ضعیف و کم درآمد کشور و با هدف بهبود خدمات رسانی به این دسته از بیماران عزیز لذا با استفاده از روشهای نوین باز طراحی بسته به نوع افت شنوایی و قالب گوش بیماران سمعک های دست دوم را باز طراحی  و با کیفیت یک سمعک نو و جدید ولی خیلی ارزان در اختیار بیماران قرار می دهد که این روش می تواند بهترین فرصت جهت تهیه سمعک های دیجیتال و حتی هوشمند سالم می باشد .

سمعک های هوشمند نسل جدید  مانند سمعکهای قدیمی پارازیت و اعوجاج صدا را نداشته و دارای صدایی شفاف و رسا همراه با مصرف ناچیز باطری و مهمتر از همه اندازه کوچک و مخفی امکان شنیدن بهتر را برای بیماران مهیا کرده است  که این امر باعث تشویق افراد به استفاده از سمعک به منظور پیشگیری از بیماریهای بعدی از جمله افت شدید شنوایی و افسردگی می گردد و در نوبت بعد شنیدن را دلنشین تر کرده است . البته تنظیم این سمعک ها خود نیاز به تخصص داشته و این قبیل امور در این مرکز اغلب بصورت پشتیبانی حین یا بعد از فروش انجام می گیرد .

مرکز تجویز سمعک مهر آذین با هماهنگی قبلی و برابر برنامه کاری درج شده در سایت آماده انجام خدمات درمانی می باشد این مرکز همگام با شرایط اقتصادی جامعه از پایین ترین رنج قیمت ها  همراه با درج انواع تخفیف بر کلیه مدلهای سمعک ها و حتی در شرایطی با بازپرداخت قسطی هزینه خرید گام مهمی را در ارتقای سطح سلامی شهروندان در سطح استان برداشته است . برابر جدول تعرفه های تخفیف بیمه های موجود در سایت این مرکز طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت ١٠٠ % رایگان و بانک صادرات ٨٠ %رایگان و نیروی مسلح ٢٠% تخفیف میباشد . سمعک مهر آذین اهواز با شعار کیفیت و رضایت مشتری تصادفی نیست آماده خدمت رسانی به کلیه بیماران خصوصا اقشار کم درآمد و محروم جامعه می باشد .

شنوایی سنجی و تجویز سمعک مهرآذین اهواز – ستاره صمدی

تلفن تماس :
info@samakmehrazin.ir
۰۹۳۸۷۷۴۹۴۷۳