درباره ما

سمعك مهر آذین ( اهواز ) با سابقه درخشان و تجويز بهترين سمعك ها از معتبرترين برندهای موجود در دنیا و کشور آماده خدمت رساني به بیماران عزيز در سراسر کشور مي باشد، پشتیبانی اين مركز محدود به مراجعات حضوری نبوده و از طریق  تماس تلفنی و شبكه اجتماعي و دریافت شرح حال بيمار و تصاویر مربوطه امكان طراحی و ارسال پستی سمعك به کلیه نقاط کشور می باشد که در شهرستان اهواز از طریق ارسال بوسیله پیک نیز مقدور می باشد .

اين مركز براي اولين بار با در نظر گرفتن شرایط مالی بیماران طبقه ضعیف و کم درآمد کشور و با هدف بهبود خدمات رسانی به این دسته از بیماران عزیز لذا با استفاده از روشهای نوین باز طراحی بسته به نوع افت شنوایی و قالب گوش بیماران سمعك هاي دست دوم را باز طراحی  و با کیفیت یک سمعک نو و جدید ولی خیلی ارزان در اختیار بيماران قرار می دهد که این روش می تواند بهترين فرصت جهت تهيه سمعك هاي ديجيتال و حتي هوشمند سالم مي باشد .

سمعك هاي هوشمند نسل جديد  مانند سمعکهای قدیمی پارازيت و اعوجاج صدا را نداشته و دارای صدايي شفاف و رسا همراه با مصرف ناچیز باطری و مهمتر از همه اندازه کوچک و مخفی امكان شنيدن بهتر را براي بيماران مهیا کرده است  که این امر باعث تشویق افراد به استفاده از سمعک به منظور پیشگیری از بیماریهای بعدی از جمله افت شدید شنوایی و افسردگی می گردد و در نوبت بعد شنيدن را دلنشين تر كرده است . البته تنظيم اين سمعك ها خود نياز به تخصص داشته و این قبیل امور در این مرکز اغلب بصورت پشتیبانی حین یا بعد از فروش انجام می گیرد .

مركز تجويز سمعك مهر آذین با هماهنگي قبلي و برابر برنامه کاری درج شده در سایت آماده انجام خدمات درمانی می باشد اين مركز همگام با شرایط اقتصادی جامعه از پايين ترين رنج قيمت ها  همراه با درج انواع تخفيف بر کلیه مدلهای سمعك ها و حتی در شرایطی با بازپرداخت قسطي هزینه خرید گام مهمی را در ارتقای سطح سلامی شهروندان در سطح استان برداشته است . برابر جدول تعرفه های تخفیف بیمه های موجود در سایت این مرکز طرف قرارداد با بيمه بانك تجارت ١٠٠ % رايگان و بانك صادرات ٨٠ %رايگان و نيروي مسلح ٢٠% تخفيف ميباشد . سمعک مهر آذین اهواز با شعار کیفیت و رضایت مشتری تصادفی نیست آماده خدمت رسانی به کلیه بیماران خصوصا اقشار کم درآمد و محروم جامعه می باشد .

شنوایی سنجی و تجویز سمعک مهرآذین اهواز – ستاره صمدی

تلفن تماس :
info@samakmehrazin.ir
09387749473